פחחות וצבע – איך בוחרים את המוסך הנכון?

מעוניין למכור רכב לפירוק? פנה אלינו עוד היום

אחת העבודות הנפוצות ביותר בתחום הרכב, היא עבודת פחחות וצבע. למרות שלכאורה מדובר על שתי עבודות שונות, אזי שבדרך כלל נהוג לבצע את שתיהן ביחד, למרות שזו לא חובה, שכן יש מקרים בהם הלקוח בוחר להזמין רק אחד משני השירותים.

עבודות פחחות וצבע הן נפוצות מאוד, מאחר ומדובר על שירות מקצועי אשר נדרש בכל מקרה בו הרכב מעורב בתאונה, גדולה או קטנה, ונגרם נזק לפח של הרכב, וכן במקרים בהם תנאי מזג האוויר או תנאי הזמן משפיעים על איכות הפח והצבע שלו, מה שכמובן מחייב טיפול במצב. זאת במידה ורוצים להחזיר את הרכב למצב המקורי שלו או קרוב לכך.

במאמר זה אנחנו נסביר בקצרה מה זה עבודות פחחות וצבע, ולאחר מכן נציג מספר פרמטרים כיצד בוחרים מוסך בצורה נכונה. חשוב להבהיר, בניגוד לעבודות צבע במבני מגורים או מבנים אחרים, הרי שעבודות צבע ברכב מחייבות שירות של אנשי מקצוע, הן בגלל הידע המקצועי הנדרש בתחום והן בגלל העובדה שיש צורך במכשור מיוחד שמרבית האנשים לא מחזיקים בו באופן טבעי ולא יודעים כיצד להשתמש בו. לא מדובר ברולר או מברשת רגילה, כפי שמשתמשים לצביעת קיר.

מה זה עבודת פחחות וצבע ולמה מבצעים אותן?

עבודת פחחות וצבע נועדה לשפר את איכות הפח ולהחזיר לו את הצבע המקורי שלו או לחילופין, לצבוע אותו בצבע חדש. לא במקרה עבודות אלו נדרשות במיוחד כאשר הרכב עובר תאונה, שכן אז הפח מקבל פגיעה, אשר מחייב טיפול בשביל ליישר אותו ולהחזיר אותו למצבו המקורי. במקרים רבים, הפגיעה גם יוצרת נזק לצבע של הרכב, ואז יש צורך לבצע עבודות צביעה.

מעבר לכך, עבודות פחחות וצבע נדרשות גם כשנוצרת חלודה בפח אשר פוגעת באיכותו ובאיכות הצבע שלו, וכן עם הזמן כתוצאה מהשפעות של תנאי מזג אוויר (חשיפה ממושכת לשמש) ותחזוקה לא נכונה של הפח. ישנם אנשים שמשקיעים הרבה מאוד משאבים, זמן וכסף, על מנת לשמור על איכות הפח הצבע המקוריים של הרכב. זאת בשביל שלא יזדקקו לשירותיהם של אנשי מקצוע בתחום.

איך בוחרים מוסך לעבודות פחחות וצבע?

בשביל לבחור מוסך בצורה נכונה, יש לשים לב ל-4 נקודות עיקריות:

נקודה ראשונה מתייחסת למקצועיות ולניסיון שיש לעובדי המוסך בסוג עבודות שכזה, ובפרט אל מול מצבו של הרכב שלנו.

נקודה שנייה מתייחסת לסוג האמצעים והמכשור שעומדים לרשותם. חשוב לוודא שמדובר באמצעים והמכשירים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

נקודה שלישית מתייחסת לתוכנית הפעולה שלהם, כיצד הם ניגשים לעניין ואיך הם יכולים לספק לנו שירות ברמה גבוהה, כפי שאנחנו מצפים לקבל מהם.

נקודה רביעית, באופן טבעי, יש לבדוק כמה זה יכול לעלות לנו ואיזו אחריות אנחנו מקבלים על השירות. כמו כן, יש לקבל הוראות טיפול לאחר ביצוע העבודה, בשביל לשמור על איכות הפח לאורך זמן.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
ברוך נגר
ברוך נגר

לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר למכונאות רכב, עבד ברוך כמכונאי רכב במוסך במשך 12 שנים. במהלך תקופה זו, צבר ניסיון רב בתחום התיקון והאחזקה של רכבים. לאחר מכן החליט לעבור לעבודה בתחום פירוק הרכבים ומספק שירות מקצועי ואמין ללקוחותיו.

כיצד להשיג רישיון ייבוא לחלקי חילוף לרכב בישראל?

רישיון ייבוא הוא מסמך משפטי המעניק אישור לאדם או לישות להביא סחורות לתוך מדינה מחו"ל. בהקשר של ישראל, קבלת רישיון ייבוא עבור חלקי חילוף לרכב היא צעד חיוני לכל מי שמעוניין לייבא פריטים אלה לשימוש אישי או למטרות מסחריות. רישיון זה מבטיח שחלקי החילוף המיובאים עומדים בתקנים ובתקנות המקומיים לבטיחות ותאימות.

7 טיפים למציאת ביטוח הרכב המשתלם ביותר

כשזה מגיע לביטוח רכב, מציאת האפשרות המשתלמת ביותר יכולה לפעמים להרגיש כמו משימה מכריעה. עם כל כך הרבה ספקים ופוליסות שונות זמינות, זה יכול להיות מאתגר לקבוע איזה מהם מציע את התמורה הטובה ביותר לכספך. עם זאת, על ידי ביצוע 7 טיפים אלו, תוכלו למצוא בקלות את ביטוח הרכב המשתלם ביותר העונה על הצרכים והתקציב שלכם.

גרירת אופנוע – לא כל אחד יכול

אופנועים הם בין כלי הרכב הזריזים והגמישים ביותר, המציעים חופש של ממש בדרכים. עם זאת, כמו כל כלי רכב אחר הם אינם חסינים מפני אי

איך הכי פשוט למכור רכב ישן לפירוק?

אם הרכב שלכם איננו תקין או ישן ואתם מחפשים מה לעשות אתו, חשוב שתדעו שהאופציה הטובה ביותר עבורכם הוא למכור את הרכב שלכם לחברה או אדם פרטי אשר קונים רכבים לפירוק. לרוב יהיה מדובר על סוחר פרטי או על בעל מגרש רכבים שקונה את הרכב בכדי לפרק אותו לחלקים ולמכור את החלקים התקינים שבו ולהשתמש בברזל שנותר בחלקים הלא תקינים של הרכב. את הברזל הוא ימכור כמובן לחברות מחזור ותעשיית ברזל. כלומר, מכירת הרכב לקונה רכבים לפירוק היא מצב שבו גם בעל הרכב מרוויח כסף על רכב שהוא לא יצליח למכור וגם קונה הרכבים מרוויח על פירוק הרכב ועל כן, מדובר על מצב משתלם לשני הצדדים.

ניווט בתביעות נזקי רכוש לרכב מדריך מקיף

התמודדות עם נזקי רכוש לרכב שלך לאחר תאונת דרכים יכולה להיות חוויה מלחיצה ומכריעה. מהגשת תביעת נזקי רכב ועד להתנהלות מול חברות ביטוח, ישנם מספר צעדים שעליכם לנקוט בכדי להבטיח שתקבלו פיצוי הוגן על הנזק.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!