פירוק רכבים ברמת הגולן

 

פירוק רכבים ברמת הגולןיש לכם רכב ישן ואתם לא מצליחים למכור אותו? אתם לא תשמחו במיוחד לשמוע את זה, אבל יכול להיות שהרכב שלכם הגיע אל סוף דרכו. לכל רכב יש אורך חיים, שאותו ניתן להאריך (או לקצר), אבל בסופו של דבר הוא מגיע אל סוף דרכו. סוף דרכו אומר שבעליו לא מעוניינים בו יותר וכך גם אנשים אחרים שאינם מעוניינים לרכוש אותו, או שכבר לא ניתן להעלות אותו על הכביש, בין שלאור בעיות בטיחותיות מהותיות ובין שלאור בעיות תפקוד ובעיות מכאניות שהופכות את השימוש בו ללא כדאי. במקרה כזה מגיע הרכב אל השלב הסופי של חייו, שלב הפירוק ובשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של היחידה לפירוק רכבים כיצד נראה התהליך, על מה עליכם להקפיד, למה עליכם לצפות ואיך תוכלו למצוא גורם מקצועי המציע את השירות של פירוק רכבים ברמת הגולן.

 

אז מה זה בדיוק פירוק רכבים ברמת הגולן?

ובכן, ממש כפי שזה נשמע, פירוק רכבים הוא תהליך שמטרתו היא לפרק את הרכב לגורמים. כאשר אתם מעבירים את הרכב שלכם לגורם מקצועי המבצע פירוק רכבים ברמת הגולן, אתם למעשה מכריזים על סוף חייו של הרכב שלכם, שלא יוכל עוד לעלות על הכביש. מדוע בכלל לפרק את הרכב? רכב טיפוסי מכיל בתוכו כמות גדולה מאוד של מתכת והוא גם מכיל רכיבים רבים שיכולים לחזור לשוק הרכב ולשמש כחלפים משופצים ומחודשים. אותם גורמים מקצועיים המבצעים פירוק של רכבים, יודעים לבצע את הפירוק בצורה סופר מקצועית ומחושבת על מנת לשמר את הרכיבים שאותם ניתן לשפץ ולהחזיר לשוק הרכב ולהפריד אותם מפסולת המתכת, הפלסטיק והזכוכית של הרכב, אותה אפשר להעביר לגריטה ומחזור לצורך שילובה מחדשה בתעשיות השונות, לרבות בתעשיית ייצור הרכב.

 

 

למה שתעבירו את הרכב שלכם לפירוק ברמת הגולן?

פירוק רכבים ברמת הגולן מחיר

לכאורה, לא אמורה להיות לכם כל מוטיבציה להעביר את הרכב שלכם לפירוק. הרי את הרכב שלכם קניתם כדי לנסוע עליו וגם די ברור לכם, כפי שנפרט בהמשך, שעבור הרכב שלכם תקבלו הרבה פחות כאשר אתם מעבירים אותו לפירוק לעומת מכירתו בשוק הרכב. ובכן, במקרים רבים זה לא ממש נתון לבחירתכם. אפשרות אחת היא שאתם עצמכם מאבדים את האמון שלכם ברכב. הרכב כל כך ישן שהוא עושה המון בעיות, נכנס המון למוסך, כבר מאוד לא נוח ואפילו לא בטיחותי לנסוע בו. במקרה כזה, אתם אולי אפילו לא תנסו למכור אותו בשוק רכבי יד שניה ותקבלו בעצמכם את ההחלטה להעביר אותו לידיו של גורם מקצועי המציע את השירות של פירוק רכבים ברמת הגולן.

במקרה אחר, אתם עשויים לחשוב שדווקא כן אפשר להמשיך לנסוע עליו ותנסו למכור אותו בשוק יד שניה, אלא שאחרי חודשים של ניסיונות תבינו שאף אחד לא רוצה לקנות אותו. גם במקרה כזה, הפתרון היחיד הוא פירוק. ישנם גם מקרים אחרים בהם הרכב שלכם מוכרז כטוטאל לוס בעקבות תאונה וגם במקרה הזה, אין לכם ממש ברירה ואתם מחויבים להוריד אותו מהכביש ולהעביר אותו לפירוק. בכל מקרה, את הרכב שלכם לא תוכלו להשאיר כמיצג סביבתי במגרש החניה, שכן החוק אוסר זאת ועבירה על חוק זה יכולה לגרור אחריה סנקציות וקנסות לא פשוטים. זאת אומרת, שההחלטה להעביר את הרכב שלכם לידי פירוק רכבים ברמת הגולן היא החלטה שלא ממש נתונה לבחירתכם ומה שחשוב הוא שפשוט תעשו את הדברים נכון.

 

אז איך עושים את זה נכון?

ובכן, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא למצוא גורם מקצועי המציע את השירות של פירוק רכבים ברמת הגולן ומן הסתם, בחיפוש פשוט תוכלו לגלות שיש כמה וכמה גורמים כאלה. ההחלטה של קונה רכבים לפירוק לקנות מכם את הרכב לפירוק היא החלטה שמבוססת על מספר שיקולים כמו סוג הרכב, שנת הייצור שלו, רמת הביקוש לחלפים שלו והשווי שלהם בשוק, מצב הרכב וכן הלאה. מרגע שהחליט הסוחר לקנות מכם את הרכב, לרוב הוא יטפל בכל הצעדים בעצמו, לרבות ביצוע גרירה של הרכב אם הרכב נמצא במצב של חוסר תפקוד מוחלט. זה אולי המקום לציין ששווי הרכב שלכם צונח דרמטית כאשר הוא מאבד את הייעוד המקורי שלו לנסוע על הכביש והופך למעשה לפריט המיועד לגריטה ופירוק. על כן, אתם ממש לא רוצים לצפות לקבל עבורו את המחיר המצוין במחירון הרכב. מחירון הרכב מתייחס לרכבים המיועדים לנסיעה על הכביש. רכבים המיועדים לפירוק פועלים על פי מחירון שונה לגמרי, מחירון שאינו כתוב אבל בכל מקרה נמוך משמעותית ממחירון הרכב.

נשאלת השאלה האם כדאי לכם לבצע השוואת מחירים בין כמה גורמים המציעים פירוק רכבים ברמת הגולן והתשובה תלויה בסוג הרכב ובמצבו. אם מדובר ברכב יוקרה ששווי החלפים שלו יכול להיות גבוה בשוק הרכב, בהחלט ייתכן שיהיו סוחרים שיסכימו לשלם עליו יותר ולכן בהחלט כדאי לנסות לקבל הצעת מחיר לפחות משניים שלושה סוחרים. יחד עם זאת, עבור מרבית הרכבים פשוט חבל לכם על הזמן והטרחה. התמורה שתקבלו עבור רכב לפירוק היא די סמלית וזוהי התמורה שלה תוכלו לצפות מכל הסוחרים, אולי בהבדלים של מאות בודדות של שקלים לכאן או לכאן, לא מעבר לכך.

 

האם עליכם להודיע לרשויות לאחר פירוק רכבים ברמת הגולן?

פירוק רכבים ברמת הגולן מומלץהתשובה היא בהחלט כן. כאשר מעבירים רכב לפירוק, חשוב מאוד לגרוע אותו ממצב הרכבים הפעילים בישראל ואת זה יש לבצע מול משרד הרישוי האזורי. במקרים רבים, כאשר אתם מוכרים את הרכב לסוחר פירוק רכבים ברמת הגולן, הסוחר עצמו יבצע עבורכם את התהליך אבל בכל מקרה אתם לא רוצים להשאיר את זה לידיו של אף אחד. צרו קשר ישירות עם משרד הרישוי, מלאו את הטפסים הנדרשים וודאו שהרכב שלכם נגרע ממצבת הרכבים הפעילים. אם לא תעשו כן, מבחינת הרשויות יישאר הרכב שלכם ברישומים ויהיה חייב באגרות ומיסים וגם יהיה כפוף לדו"חות וקנסות, אם כאלה אכן יושתו עליו.

על מנת למנוע מצב בו אתם מוכרים את הרכב לספק פירוק רכבים ברמת הגולן כשבפועל אותו ספק לא יעביר את הרכב לפירוק. אלא ימשיך להשתמש בו או אף ימכור אותו הלאה, אתם רוצים לוודא בעצמכם שהרכב נגרע ממצבת הרכבים ושלפחות מבחינתכם אתם מכוסים במאה אחוז מול החוק.

רוצים לעבור את התהליך הזה בצורה המהירה ביותר, הבטוחה ביותר? וגם לקבל תמורת הרכב שלכם את המחיר ההוגן ביותר, פירוק רום היא הכתובת שלכם. היחידה לפירוק רכבים מציעה שירותי פירוק רכבים ברמת הגולן ובכל רחבי הארץ ומספקת לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי "להיפטר" מהרכב בכבוד, במהירות ובמקסימום נוחות. אם צריך, נגרור את הרכב בעצמנו ובכל מקרה נוודא בעצמנו שהרכב שלכם אכן נגרע ממצבת הרכבים הפעילים בישראל. היחידה לפירוק מכוניות תפרק את הרכב שלכם ותבטיח שבכל רכיב שלו ייעשה שימוש יעיל ומועיל, לרבות פסולת המתכת, הזכוכית, הפלסטיק, הספוג והבד שיועברו כולם למפעלי מחזור מתאימים. יש לכם רכב ישן שאתם רוצים להיפטר ממנו ולהעביר אותו לפירוק? היחידה לפירוק רכבים תשמח לבצע עבורכם את המשימה עוד היום.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
ברוך נגר
ברוך נגר

לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר למכונאות רכב, עבד ברוך כמכונאי רכב במוסך במשך 12 שנים. במהלך תקופה זו, צבר ניסיון רב בתחום התיקון והאחזקה של רכבים. לאחר מכן החליט לעבור לעבודה בתחום פירוק הרכבים ומספק שירות מקצועי ואמין ללקוחותיו.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!