קונה רכבים לפירוק במזומן

תוכן עניינים

קונה רכבים לפירוק במזומןקונה רכבים לפירוק במזומן

הרכב שלכם כבר ישן ומעלה אבק בחניה? אם אתם לא חונים בחניה פרטית אנחנו בטוחים שהשכנים שלכם די צועקים. אז מה בעצם אפשר לעשות עם הרכב הישן? תדעו שהרכב שלכם שווה לא מעט כסף. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש קונה רכבים לפירוק במזומן, בתהליך מאוד קצר תוכלו לקבל את ערך שווי הרכב במזומן ואולי אפילו עם הכסף הזה תוכלו להתחדש ברכב חדש.

 

האם הרכב שלכם מתאים לפירוק?

לרוב אתם תפגשו בין שתי אפשרויות, האפשרות הראשונה היא לתקן את הרכב, האפשרות השניה הוא למכור את הרכב אצל קונה רכבים לפירוק במזומן. איך תדעו במה לבחור? פשוט מאוד, בבחירה המשתלמת יותר. הבחירה שלכם צריכה להיות מבוססת על סוג הרכב שיש לכם והסיבה שבגללה הוא לא פעיל כעת. לדוגמא, יש רכבים רבים אשר עברו תאונה ואינם יכולים לעלות על הכביש יותר. במקרה הזה אין לכם ברירה אלא לשלוח את הרכב שלכם בפירוק או לתת לרכב להעלות אבק במקום נדחק. 

אם לרכב שלכם יש ערך סנטימנטלי כלשהו ועדיין הוא לא פעיל אם יש לכם את האפשרות אתם יכולים להמשיך לאחסן אותו, אך בסופו של דבר הוא ימצא את עצמו אצל קונה רכבים לפירוק במזומן או בפח הזבל. עליכם לחשוב עם עצמכם, לא משנה מהו סוג הרכב שלכם, כל עוד הוא לא פעיל עליכם לבדוק מהן עלויות תיקון הרכב והאם זה כדאי. יכול להיות שתיקון הרכב רק ידחה את הבעיה בכמה חודשים ואז תמצאו את עצמכם במוסך בפעם השניה השנה. רכב אשר התקלות חוזרות אצלו הוא רכב אשר עדיף לכם יהיה לשלוח אותו לפירוק ולקבל עבורו סכום מסוים.

כמה אתם יכולים להרוויח על הרכב שלכם?

היתרון של קונה רכבים לפירוק במזומן הוא שאתם מקבלים את הכסף שלכם במקום ללא צורך בתשלום מס. כל מה שעליכם לעשות הוא להגיע אל בעל המקצוע עם האישור של משרד הרישוי. שימו לב, יש הרבה אנשים בתחום של מכירת ברזל ומתכת. מה שעושה קונה רכבים הוא מפרק את הרכב, בודק אילו חלקים עדיין פעילים וניתן לתקן אותם, את שאר החלקים והברזל הוא שולח למחזור ומקבל בתמורה סכום כלשהו. 

מצד שני, כאשר אתם מגיעים למקום ללא רישיון אתם לא יודעים מה יעשה בעל המקצוע עם הרכב שלכם. לצערנו, קרו מקרים בהם אדם מכר את הרכב שלו לבעל מקצוע ללא רישיון ואותו בעל מקצוע תיקן את הרכב וביצע איתו עבירות. מי שהיה אחראי לעבירות הוא בעל הרכב בעבר אשר לוחית הרישוי שלו הייתה עדיין על הרכב, והוא לא פנה למשרד הרישוי למלא טופס הורדת רכב מהכביש.

 

כמה אתם מרוויחים מזה?

אין מחירים מדויקים, לכל רכב יש את השווי המדויק שלו. התשלום עבור רכב פורד יהיה שונה מסובארו, התשלום עבור רכב משנת 2013 יהיה שונה מתשלום עבור רכב משנת 2002. כאשר מגיע בעל המקצוע לבחון את הרכב הוא בודק האם יש רכיבים פעילים ברכב, מהו משקל הרכב, האם הרכב עבר תאונה טוטאלית ועוד. רק לאחר מכן מחושב המחיר הסופי. בדרך כלל המחיר הנמוך ביותר שתוכלו לקבל עבור הרכב יהיה 500 ש"ח, המחיר המקסימלי יכול להגיע ל-4,000 ש"ח ואף גבוה יותר במקרים חריגים. אם לומר את האמת, אין לכם דרך לדעת אם המחיר באמת שווה לכם, תוכלו לעשות השוואת מחירים בין קונים אחרים. לכן, חשוב להגיע לבעל מקצוע מורשה ובעל חוות דעת חיוביות.

מאמרים אחרונים

קניית רכבים לפירוק
בלוג

שיטת פירוק רכבים

כל אדם זקוק לרכב שלו, אך כאשר יש בו תקלה חמורה ועלות התיקון הופכת להיות גבוהה יותר מעלות המכונית, בעל הרכב זקוק לזמן לחשיבה מה

קרא עוד »
בלוג

רכב חילוץ

מכוניות חילוץ הן מכוניות מעוצבות במיוחד המשמשות להסעת אנשים שעברו תאונות. לרוב הן נראות כמו מכוניות רגילות, אך יש להן ציוד מיוחד המאפשר להן להעביר

קרא עוד »

הדבר הבא: התקנת דלקן לרכב

מערכות דלק לרכב הן המערכות המספקות דלק לרכב. מערכת הדלק מורכבת ממרכיבים שונים, לרבות המיכל, המשאבה והמסננים. המשאבה אחראית על דחיפת הבנזין מהמיכל למנוע. מערכת

קרא עוד »
מכירת רכב לפירוק מחיר
בלוג

מכירת רכב לפירוק מחיר

מכירת רכב לפירוק מחיר נסיעה יומיומית בפקקים הרבים שיש בכבישי הארץ יכולה להיות מתישה ומעייפת, אך למרות זאת אתם מקפידים תמיד על שמירת חוקי התעבורה

קרא עוד »
Call Now Button התקשרו עכשיו