מחיר פירוק רכב מדגם פורד

מחיר פירוק רכב מדגם פורדמחיר פירוק רכב מדגם פורד

מחיר פירוק רכב מדגם פורד שונה מרכבים אחרים, לכל חברה יש את המחירון שלה בדרך כלל. המחיר לא נקבע רק על פי סוג החברה אלא גם על פי מצב הרכב, מורכבות העבודה, עלויות גרירה, שנתון וכו'. כדי לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר אנחנו ממליצים לכם לערוך סקר שוק קצת בו תוכלו להכיר פחות או יותר את המחירונים בארץ.

 

על חברת פורד

חברת פורד היא יצרנית רכב אמריקאית אשר פועלת בכל העולם, היא נחשבת לאחת החברות הגדולות. פורד בעבר הייתה משגשגת הרבה יותר מאשר היא היום, שיא המכירות שלה היה בשנות ה-2000 המוקדמות. החברה נוסדה בשנת 1903 על ידי הנרי פורד ושותפים נוספים. מכוניות פורד הן מכוניות פשוטות, נוחות לכל כיס ואמינות, לכן הרכבים צברו פופולריות כל כך רבה בעבר עד שנכנסו מתחרות אחרות שהציעו מחירים זהים ואף נמוכים יותר. 

מחיר פירוק רכב מדגם פורד על ידי בעל מקצוע

אז כמה בעצם אתם יכולים לקבל על רכב פורד? יש הרבה פרמטרים אשר יכולים להשפיע על המחיר אותו תקבלו. תחילה חשוב לראות מה מצב הרכב, האם הוא ירד מהכביש, האם מדובר על רכב שעבר תאונה, האם המצבר עובר או חלקים אחרים ועוד. עוד דבר אשר יכול להשפיע על המחיר הוא המצב בשוק ושנתון הרכב. בעבר המדינה דאגה להעניק לכל מי שהרכב שלו נמצא מעל 20 שנה על הכביש מענק של 3,000 ש"ח. בנוסף לכך, הלקוחות יכלו לקבל בנוסף לכך שהמדינה מציעה מחיר פירוק רכב מדגם פורד עוד תשלום עבור פירוק הרכב ומכירת הברזל עוד כ-500 עד 4,000 ש"ח. ככה שתוכלו להגיע לכמה אלפי שקלים במקרה טוב, במקרה הרע תקבלו בערך 1,000 ש"ח. יש לציין, המדינה כבר אינה נוהגת בשנים האחרונות להעניק מענק עבור גריטה, לכן בעלי המקצוע העלו את התעריף שלהם בהתאם לשווי הרכב. אם תפנו אל בעל מקצוע איכותי אתם תקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. 

מחיר פירוק רכב מדגם פורד – יושרה מעל הכל

כדי להבטיח שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר עליכם לפנות לבעל מקצוע אמין ואיכותי. יש חשש רב בקרב בעלי רכבים לפירוק שהם לא יקבלו מחיר משתלם עבור הרכב שלהם, לכן הם מעדיפים להשאיר את הרכב המאובק בחניה. אנחנו מבינים את החשש שלכם, לכן יש ברשותנו את כל בעלי המקצוע אשר יבטיחו את העסקה המשתלמת ביותר בליווי צמוד. אנו נראה לכם בדיוק מה מצב הרכב שלכם, מה משקל הרכב ואילו חלקים רלוונטים לנו מבעד לעניין המחזור. על פי שקלול כל הפרמטרים נגיש לכם הצעת מחיר, אם ההצעה נוחה לכם נמשיך הלאה בתהליך.

הלך לכם המנוע?

יש הרבה סיבות לכך שעדיף לכם לשלוח את הרכב שלכם לפירוק, אבל בסופו של דבר אין לכם את הידע הנדרש כדי לאבחן את הבעיה. כאשר אתם מגיעים למוסך לאחר המנוע שלכם לא עבד עליכם לברר מהי עלות התיקון, לא כל מוסכניק יגיד לכם שלא משתלם לכם לתקן את הרכב, בסופו של דבר זאת הפרנסה שלהם. עליכם לבדוק מהי עלות התיקון של הרכב, לבדוק את המחירון של הרכב ולראות כמה תוכלו להרוויח משליחת הרכב לפירוק. רכבים ישנים בדרך כלל לא יהיו רלוונטיים להחלפת מנוע או גיר, מדובר על החלקים היקרים ביותר של הרכב. אם הרכב שלכם נמצא בקרב ה-20 שנה על הכביש שום תיקון לא יחזיר אותו למוטב, עדיף שתרוויחו מזה קצת.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
ברוך נגר
ברוך נגר

לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר למכונאות רכב, עבד ברוך כמכונאי רכב במוסך במשך 12 שנים. במהלך תקופה זו, צבר ניסיון רב בתחום התיקון והאחזקה של רכבים. לאחר מכן החליט לעבור לעבודה בתחום פירוק הרכבים ומספק שירות מקצועי ואמין ללקוחותיו.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!