מכירת רכב לפירוק מחיר

מעוניין למכור רכב לפירוק? פנה אלינו עוד היום

מכירת רכב לפירוק מחירמכירת רכב לפירוק מחיר

נסיעה יומיומית בפקקים הרבים שיש בכבישי הארץ יכולה להיות מתישה ומעייפת, אך למרות זאת אתם מקפידים תמיד על שמירת חוקי התעבורה ונוהגים בזהירות ואחריות גם בימים עמוסים במיוחד בכביש. למרות הזהירות הרבה שאתם נוקטים, באחד מן הימים בדרך לעבודה רכב נצמד אליכם מאחורה ולא הצליח לבלום בזמן – וכתוצאה מכך הוא התנגש בחלק האחורי של רכבכם וגרם לנזק נרחב.

לאחר גרירת הרכב למוסך ובירורים מול חברת הביטוח, הבנתם לאכזבתכם כי הפגיעה היא משמעותית ובלתי הפיכה ולכן הרכב מושבת לנסיעה בכביש לצמיתות. אז מה עושים במקרה כזה, ואיך תוכלו בכל זאת להרוויח קצת כסף על הרכב המושבת שלכם? נענה על השאלות הללו ועוד בשורות הבאות.

מכירת רכבים למגרשי פירוק – מה זה אומר?

רכב מושבת הוא רכב שאסור לנסוע עליו בשום מצב, ולכן אתם נותרים עם רכב לא שמיש שיתפוס לכם ולשכנים מקום חנייה. במקום שתשמרו את הגרוטאה שהרכב שלכם הפך להיות, תוכלו פשוט למכור אותו לחברות ומגרשים ייעודיים המעוניינים לרכוש רכבים מושבתים לצורך פירוקם. פירוק הרכב מאפשר להם לנסות להרוויח כסף על החלקים המרכיבים אותו, ולרוב מדובר בלא מעט רכיבים וחלקים ביניהם הברזל שהוא חומר הגלם המרכזי בכל רכב.

מתי כדאי למכור את הרכב לפירוק?

ניתן לומר כי מכירת רכב לפירוק היא האלטרנטיבה האחרונה שיש לרכבים שאינם כשירים לנסיעה בכביש, ולכן האפשרות של מכירת רכב לא שמיש והיפטרות ממנו יכולה לסייע הן למוכר הרכב והן לקונה שיידע מה לעשות עם החלקים השונים שלו. נוסף לרכבים מושבתים לאחר תאונת דרכים, קיימת אפשרות למכור למגרשי רכבים המיועדים לפירוק גם רכבים ישנים שמייקרים את עלויות התחזוקה השוטפת שלהם.

למי אפשר למכור את הרכב לצורך פירוקו?

מכירת רכב לפירוק מחיר שניתן להשיג תלוי בחברה, מגרש או סוחר פרטי להם החלטתם למכור את הרכב המושבת. ישנם גורמים רבים שיכולים לרכוש מכם את הרכב לצורך פירוק, בין אם מדובר על חברה או סוחר פרטי, אך כדי לוודא כי מדובר בגורם מקצועי ומהימן חשוב לברר אודותיו ולהיות בטוחים כי הוא אכן יפרק את הרכב ולא יתקן אותו ויחזירו לנסיעה על הכביש.

מה צריך לעשות לפני שמוכרים את הרכב לפירוק?

לפני שממהרים להיפטר מהרכב המושבת ולמכור אותו למגרש פירוק רכבים, חשוב קודם כל לברר אודות אותו מגרש או חברה שפונים אליה ולוודא כי היא אמינה ומוסמכת לבצע פירוק של רכבים מושבתים. רגע לפני שמבצעים את העסקה ומוכרים את הרכב המושבת, יש להוריד את הרכב מהכביש באופן רשמי על ידי הצהרה בפני משרד הרישוי.

ניתן לעשות זאת באמצעות טופס ייעודי לביטול רישום רכב, כך שמשרד הרישוי יבטלו את רישיון הרכב ויאשרו כי הוא ירד באופן סופי מהכביש ואין לנסוע עליו. לאחר שמקבלים את האישור על ביטול רישיון הרכב, ניתן לבצע את המכירה של הרכב למגרש הפירוק הנבחר.

מכירת רכב לפירוק מחיר – כמה תוכלו להרוויח מכך?

כדי שתוכלו להתעודד מעט מהשבתת הרכב לאחר תאונה, תשמחו לדעת כי מכירת רכב לפירוק מחיר יכול להיות בין כמה מאות עד אלפי שקלים. כמובן שמדובר על זכום זעום לעומת שוויו האמיתי של הרכב אותו שילמתם ממיטב כספכם, אך כעת שהוא מושבת ולא כשיר לנסיעה על הכביש אין יותר מדי מה לעשות איתו פרט לנצל את החלקים שלו – כמו חלקים מכניים, חלקי חילוף, חלקי פח ושלדה וכו'. 

משום כך מכירת הרכב למגרש או חברות פירוק רכבים יכולה להיות משתלמת עבור בעל הרכב ובעל מגרש הפירוק, כיוון שכולם יכולים להרוויח סכום כסף מסוים מהעסקה הזאת.

מה היתרונות במכירת רכב לפירוק?

נוסף לאפשרות המהירה של היפטרות מהרכב המושבת שאינו שמיש לנהיגה, וכן קבלת סכום כסף סמלי על החלקים הטובים והשימושיים שלו, גם הסביבה יכולה להרוויח מכך לא מעט. באמצעות העברת רכבים מושבתים וישנים שאינם בשימוש ניתן לצמצם פליטה של מזהמים לאוויר, להימנע מהצבת הרכבים בלא שימוש בחניות ציבוריות ותפיסתם מקומות חניה, וגם למנוע הצבה של גרוטאות הצוברות אבק, לכלוך וחלודה ועשויות להוות מטרד וסכנה לסביבה ולעוברים ושבים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
ברוך נגר
ברוך נגר

לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר למכונאות רכב, עבד ברוך כמכונאי רכב במוסך במשך 12 שנים. במהלך תקופה זו, צבר ניסיון רב בתחום התיקון והאחזקה של רכבים. לאחר מכן החליט לעבור לעבודה בתחום פירוק הרכבים ומספק שירות מקצועי ואמין ללקוחותיו.

כיצד להשיג רישיון ייבוא לחלקי חילוף לרכב בישראל?

רישיון ייבוא הוא מסמך משפטי המעניק אישור לאדם או לישות להביא סחורות לתוך מדינה מחו"ל. בהקשר של ישראל, קבלת רישיון ייבוא עבור חלקי חילוף לרכב היא צעד חיוני לכל מי שמעוניין לייבא פריטים אלה לשימוש אישי או למטרות מסחריות. רישיון זה מבטיח שחלקי החילוף המיובאים עומדים בתקנים ובתקנות המקומיים לבטיחות ותאימות.

7 טיפים למציאת ביטוח הרכב המשתלם ביותר

כשזה מגיע לביטוח רכב, מציאת האפשרות המשתלמת ביותר יכולה לפעמים להרגיש כמו משימה מכריעה. עם כל כך הרבה ספקים ופוליסות שונות זמינות, זה יכול להיות מאתגר לקבוע איזה מהם מציע את התמורה הטובה ביותר לכספך. עם זאת, על ידי ביצוע 7 טיפים אלו, תוכלו למצוא בקלות את ביטוח הרכב המשתלם ביותר העונה על הצרכים והתקציב שלכם.

גרירת אופנוע – לא כל אחד יכול

אופנועים הם בין כלי הרכב הזריזים והגמישים ביותר, המציעים חופש של ממש בדרכים. עם זאת, כמו כל כלי רכב אחר הם אינם חסינים מפני אי

איך הכי פשוט למכור רכב ישן לפירוק?

אם הרכב שלכם איננו תקין או ישן ואתם מחפשים מה לעשות אתו, חשוב שתדעו שהאופציה הטובה ביותר עבורכם הוא למכור את הרכב שלכם לחברה או אדם פרטי אשר קונים רכבים לפירוק. לרוב יהיה מדובר על סוחר פרטי או על בעל מגרש רכבים שקונה את הרכב בכדי לפרק אותו לחלקים ולמכור את החלקים התקינים שבו ולהשתמש בברזל שנותר בחלקים הלא תקינים של הרכב. את הברזל הוא ימכור כמובן לחברות מחזור ותעשיית ברזל. כלומר, מכירת הרכב לקונה רכבים לפירוק היא מצב שבו גם בעל הרכב מרוויח כסף על רכב שהוא לא יצליח למכור וגם קונה הרכבים מרוויח על פירוק הרכב ועל כן, מדובר על מצב משתלם לשני הצדדים.

ניווט בתביעות נזקי רכוש לרכב מדריך מקיף

התמודדות עם נזקי רכוש לרכב שלך לאחר תאונת דרכים יכולה להיות חוויה מלחיצה ומכריעה. מהגשת תביעת נזקי רכב ועד להתנהלות מול חברות ביטוח, ישנם מספר צעדים שעליכם לנקוט בכדי להבטיח שתקבלו פיצוי הוגן על הנזק.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!