קונה מכוניות לפירוק במעלה אדומים

יש היום היצע רחב של אנשים פרטיים וחברות אשר ירצו לרכוש את הרכב שלכם. המטרה שלהם לרוב היא לפרק את הרכב שלכם ולמכור את הברזל והחלקים התקינים של הרכב. יש מקרים בהם אתם תפגשו במתווך ויש מקרים בהם תפנו ישירות אל חברת הגרוטאות. כל עוד אתם מקבלים את המחיר המתאים לכם זה לא אמור להיות אכפת יותר מדי. עם זאת, יש מספר דגשים שכן יש לקחת בחשבון כאשר אתם פוגשים קונה מכוניות לפירוק במעלה אדומים.

 

 

מתי כדאי לכם למכור את הרכב שלכם?קונה מכוניות לפירוק במעלה אדומים

למה בכלל שתמכרו את הרכב שלכם? יש מקרים מסוימים בהם הדבר הנכון ביותר לעשות יהיה למכור את הרכב שלנו לאדם אחר. מקרים כאלה נפוצים כאשר שווי הרכב עדיין גבוה, מדובר על רכב חדש יחסית שנמכר בקלות או כאשר הרכב הוא בר תיקון. במקרים אחרים בהם הרכב שלכם עבר תאונה, הפסיק לעבוד או כל סיבה אחרת יהיה עדיף לכם למכור את הרכב שלכם למקום מורשה, אל קונה מכוניות לפירוק באזור המעלה אדומים. אנחנו בכוונה מדגישים כי יש לפנות אל מקום מורשה או אדם בעל רישיון כדי שהעסקה שלכם תהיה בטוחה ככל האפשר.

 

איך עובד תהליך המכירה?

כדי בכלל שתוכלו למכור את הרכב שלכם לפירוק עליכם לעבור תהליך מול משרד הרישוי. אתם בטח חושבים לעצמכם שבדיוק לפני חודש שילמתם אגרה שנתית עבור רישיון הרכב, איך ייתכן שאתם אמורים לשלם את כל המחיר אם הרכב שלכם מיועד לפירוק. אז כבר עכשיו נגיד לכם, בתום התהליך אתם תקבלו את ההפרש שמגיע לכם עבור רישיון הרכב. עליכם להגיע למשרד הרישוי או למלא באופן מקוון את כל המסמכים הרלוונטים המעידים על שייכות הרכב לכם והסיבה בגללה אתם מוכרים את הרכב לפירוק. בעבר משרד הרישוי והמדינה ככלל הייתה מעודדת מכירה לפירוק של רכבים ישנים ומזהמים. המדינה עצמה הייתה מעניקה לכם פיצויים בנוסף לכסף אותו תקבלו מהמכירה עצמה. לצערנו היום זה כבר לא עובד ככה.

 

לאחר שמילתם את כל הטפסים ואת כל האישורים חשוב שתדעו שאין דרך חזרה, רק בעזרת עורך דין. אתם תקבלו אישור אשר מעיד שהרכב מיועד לפירוק, ומשם תפנו אל בעלי המקצוע בתחום. אנחנו כמובן ממליצים להגיע למקום מורשה ומוכר על ידי הרשויות. הציגו את הטפסים בפני מנהלי המקום וודאו שהרכב שלכם אכן הולך לפירוק.

 

כמה אתם מרוויחים מזה?

המחיר אותו תקבלו עבור מכירת הרכב שלכם אל קונה מכוניות לפירוק במעלה אדומים משתנה בהתאם לסוג הרכב, בהתאם לחלקים התקינים ברכב, האם נדרש להוציא גרר כדי להוביל את הרכב, משקל, גודל ועוד. יש פרמטרים מדויקים לפיהם כל חברה עובדת, כל חלק או משקל של ברזל שווה סכום כלשהו. בדרך כלל עבור רכבים קטנים אנו נקבל בטווח ה-2,000 ש"ח רכב עבור ברזל, רכבים גדולים יותר יכולים להגיע אפילו ל-4,000 ש"ח. יש לציין כי אלו המחירים עבור גריטה, כל שנה יש חידושים לגבי הגריטה לכן חשוב לבדוק זאת מול הרשויות.

 

איך בוחרים קונה מכוניות לפירוק במעלה אדומים?קונה מכוניות לפירוק במעלה אדומים

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בעל מקצוע מורשה. בעל מקצוע אשר יעבור אתכם על מצב הרכב, יראה לכם את כל הנתונים ויצביע על המחיר בהתאם. הסיבה לכך שאתם רוצים להגיע למישהו מורשה (שאפילו ישלם לכם פחות) היא כדי לוודא שלא יעשה שום פעולה אחרת למעט פירוק עם הרכב שלכם. כאשר אתם פונים אל קונה מכוניות לפירוק במעלה אדומים עליכם לוודא שהוא מורשה ולקבל חוות דעת אודות השירות שלו, בין אם מדובר על אדם פרטי או חברה בע"מ.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

חבל על כל רגע. התקשרו עכשיו!

קורס טכנאי רכב

קורסי טכנאי רכב נועדו ללמד את התלמידים את המיומנויות והידע הדרושים לביצוע מגוון משימות תחזוקה, תיקון ואבחון רכב. טכנאי רכב חייבים להיות בעלי מיומנות גבוהה

רכבים לפירוק חלקי חילוף

במידה שאתם צריכים להחליף חלקים ברכב עומדות לפניכם מספר אפשרויות- הזמנת חלקי חילוף מהיצרן, הזמנת חלקי חילוף שלאו דווקא שייכים לדגם של הרכב שלכם או

רכבים לפירוק למכירה יד 2

כל רכב באיזשהו שלב מגיע לקיצו ולא ראוי יותר לנסיעה על הכביש. במצב כזה, האופציה הטובה ביותר של בעל הרכב היא למכור את הרכב לפירוק.

מאמרים אחרונים

בלוג

קורס טכנאי רכב

קורסי טכנאי רכב נועדו ללמד את התלמידים את המיומנויות והידע הדרושים לביצוע מגוון משימות תחזוקה, תיקון ואבחון רכב. טכנאי רכב חייבים להיות בעלי מיומנות גבוהה

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!