קונה מכוניות לפירוק בתל מונד

תוכן עניינים

יש היום היצע רחב של אנשים פרטיים וחברות אשר ירצו לרכוש את הרכב שלכם. המטרה שלהם לרוב היא לפרק את הרכב שלכם ולמכור את הברזל והחלקים התקינים של הרכב. יש מקרים בהם אתם תפגשו במתווך ויש מקרים בהם תפנו ישירות אל חברת הגרוטאות. כל עוד אתם מקבלים את המחיר המתאים לכם זה לא אמור להיות אכפת יותר מדי. עם זאת, יש מספר דגשים שכן יש לקחת בחשבון כאשר אתם פוגשים קונה מכוניות לפירוק בתל מונד.

 

 

מתי כדאי לכם למכור את הרכב שלכם?קונה מכוניות לפירוק בתל מונד

למה בכלל שתמכרו את הרכב שלכם? יש מקרים מסוימים בהם הדבר הנכון ביותר לעשות יהיה למכור את הרכב שלנו לאדם אחר. מקרים כאלה נפוצים כאשר שווי הרכב עדיין גבוה, מדובר על רכב חדש יחסית שנמכר בקלות או כאשר הרכב הוא בר תיקון. במקרים אחרים בהם הרכב שלכם עבר תאונה, הפסיק לעבוד או כל סיבה אחרת יהיה עדיף לכם למכור את הרכב שלכם למקום מורשה, אל קונה מכוניות לפירוק באזור התל מונד. אנחנו בכוונה מדגישים כי יש לפנות אל מקום מורשה או אדם בעל רישיון כדי שהעסקה שלכם תהיה בטוחה ככל האפשר.

 

איך עובד תהליך המכירה?

כדי בכלל שתוכלו למכור את הרכב שלכם לפירוק עליכם לעבור תהליך מול משרד הרישוי. אתם בטח חושבים לעצמכם שבדיוק לפני חודש שילמתם אגרה שנתית עבור רישיון הרכב, איך ייתכן שאתם אמורים לשלם את כל המחיר אם הרכב שלכם מיועד לפירוק. אז כבר עכשיו נגיד לכם, בתום התהליך אתם תקבלו את ההפרש שמגיע לכם עבור רישיון הרכב. עליכם להגיע למשרד הרישוי או למלא באופן מקוון את כל המסמכים הרלוונטים המעידים על שייכות הרכב לכם והסיבה בגללה אתם מוכרים את הרכב לפירוק. בעבר משרד הרישוי והמדינה ככלל הייתה מעודדת מכירה לפירוק של רכבים ישנים ומזהמים. המדינה עצמה הייתה מעניקה לכם פיצויים בנוסף לכסף אותו תקבלו מהמכירה עצמה. לצערנו היום זה כבר לא עובד ככה.

 

לאחר שמילתם את כל הטפסים ואת כל האישורים חשוב שתדעו שאין דרך חזרה, רק בעזרת עורך דין. אתם תקבלו אישור אשר מעיד שהרכב מיועד לפירוק, ומשם תפנו אל בעלי המקצוע בתחום. אנחנו כמובן ממליצים להגיע למקום מורשה ומוכר על ידי הרשויות. הציגו את הטפסים בפני מנהלי המקום וודאו שהרכב שלכם אכן הולך לפירוק.

 

כמה אתם מרוויחים מזה?

המחיר אותו תקבלו עבור מכירת הרכב שלכם אל קונה מכוניות לפירוק בתל מונד משתנה בהתאם לסוג הרכב, בהתאם לחלקים התקינים ברכב, האם נדרש להוציא גרר כדי להוביל את הרכב, משקל, גודל ועוד. יש פרמטרים מדויקים לפיהם כל חברה עובדת, כל חלק או משקל של ברזל שווה סכום כלשהו. בדרך כלל עבור רכבים קטנים אנו נקבל בטווח ה-2,000 ש"ח רכב עבור ברזל, רכבים גדולים יותר יכולים להגיע אפילו ל-4,000 ש"ח. יש לציין כי אלו המחירים עבור גריטה, כל שנה יש חידושים לגבי הגריטה לכן חשוב לבדוק זאת מול הרשויות.

 

איך בוחרים קונה מכוניות לפירוק בתל מונד?קונה מכוניות לפירוק בתל מונד

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בעל מקצוע מורשה. בעל מקצוע אשר יעבור אתכם על מצב הרכב, יראה לכם את כל הנתונים ויצביע על המחיר בהתאם. הסיבה לכך שאתם רוצים להגיע למישהו מורשה (שאפילו ישלם לכם פחות) היא כדי לוודא שלא יעשה שום פעולה אחרת למעט פירוק עם הרכב שלכם. כאשר אתם פונים אל קונה מכוניות לפירוק בתל מונד עליכם לוודא שהוא מורשה ולקבל חוות דעת אודות השירות שלו, בין אם מדובר על אדם פרטי או חברה בע"מ.

 

מאמרים אחרונים

מכירת רכב לפירוק מחיר
בלוג

מכירת רכב לפירוק מחיר

מכירת רכב לפירוק מחיר נסיעה יומיומית בפקקים הרבים שיש בכבישי הארץ יכולה להיות מתישה ומעייפת, אך למרות זאת אתם מקפידים תמיד על שמירת חוקי התעבורה

קרא עוד »
קניית רכבים לפירוק
בלוג

קניית רכבים לפירוק

קניית רכבים לפירוק הסוזוקי הישנה והוותיקה שלכם כבר לא עומדת בנסיעות שאתם עושים עליה, שלא לדבר על צריכת הדלק הגבוהה שהיא "שותה" כתוצאה מהתבלות חלקי

קרא עוד »
קונה מכוניות לפירוק ב{HEBROW}
בלוג

שירותי פחחות לרכב

הישראלים נוהגים המון ברכבם וקורה לפעמים שקורות תאונות קטנות – שפשופים, שריטות ופגמים זה לא דבר נדיר במיוחד. כל משפחה ישראלית מחזיקה ברכב אחד לפחות

קרא עוד »
קונים רכבים לפירוק
בלוג

קונים רכבים לפירוק

קונים רכבים לפירוק התחלתם לעבוד בעבודה חדשה המציעה לכם תנאי העסקה נאים ומכובדים, וכן גם החזקה של רכב חדש מהחברה שכל העלויות שלו נמצאות על

קרא עוד »
Call Now Button התקשרו עכשיו